BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Júniusban már szelvény nélkül a Mol

2002. május 21. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Mol Rt. június 12-én fizeti a részvényenként 55 forintos osztalékot tulajdonosainak. Az olajpapír utoljára május 29-én forog osztalékszelvénnyel a tőzsdén. Azok a részvényesek akik papírjaikat fizikailag birtokolják, június 12-től a Keler Rt-nél, illetve egyes Postabank-fiókokban vehetik fel az osztalékot. Az értékpapírszámlán tartott részvények esetén a Mol június 12-én kezdi meg a pénz átutalását a brókercégnél lévő pénzszámlára vagy a részvényes saját bankszámlájára.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet