A Mol Rt. június 12-én fizeti a részvényenként 55 forintos osztalékot tulajdonosainak. Az olajpapír utoljára május 29-én forog osztalékszelvénnyel a tőzsdén. Azok a részvényesek akik papírjaikat fizikailag birtokolják, június 12-től a Keler Rt-nél, illetve egyes Postabank-fiókokban vehetik fel az osztalékot. Az értékpapírszámlán tartott részvények esetén a Mol június 12-én kezdi meg a pénz átutalását a brókercégnél lévő pénzszámlára vagy a részvényes saját bankszámlájára.
