A Titász Rt. igazgatóságának elnöke, Franz Erényi 2002. május 10-i hatállyal személyes okok miatt lemondott posztjáról - áll az rt. közleményében. A felügyelőbizottság május 15-i ülésén fogja tárgyalni és hoz döntést a lemondás elfogadásáról és az utódlás kérdésében. A Titász Rt. egyébként nemrég döntött a meglehetősen gyengén sikerült tavalyi év után fizetni tervezett 200 forintos osztalékról.
(NAPI)
