BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem döntenek a gázüzletágról

2002. március 28. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Mol közgyűlési meghívója alapján a gázüzletágat érintett sok vihar után nem következett be jelentős lépés, legalábbis olyan nem, ami a részvényesek elé kerülhetne. A társaság csupán a szokásos napirendi pontokkal jelentette meg a meghívóját, ami nem tartalmaz konkrét osztalékjavaslatot. Ez persze a gázüzletági veszteségek fényében nem is túl meglepő, igaz, tavaly még fizettek 55 forintot a részvényeseknek. A mostani napirenden alapszabály-módosítások szerepelnek, amelyek a társaság tevékenységi körével, telephelyeivel, a vezérigazgató és az igazgatóság működésével kapcsolatos szabályok változására vonatkoznak, illetve a jogszabályok változásai alapján szükséges módosításokat tartalmaznak.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet