A Mol közgyűlési meghívója alapján a gázüzletágat érintett sok vihar után nem következett be jelentős lépés, legalábbis olyan nem, ami a részvényesek elé kerülhetne. A társaság csupán a szokásos napirendi pontokkal jelentette meg a meghívóját, ami nem tartalmaz konkrét osztalékjavaslatot. Ez persze a gázüzletági veszteségek fényében nem is túl meglepő, igaz, tavaly még fizettek 55 forintot a részvényeseknek. A mostani napirenden alapszabály-módosítások szerepelnek, amelyek a társaság tevékenységi körével, telephelyeivel, a vezérigazgató és az igazgatóság működésével kapcsolatos szabályok változására vonatkoznak, illetve a jogszabályok változásai alapján szükséges módosításokat tartalmaznak.
