Április utolsó napjára hívta össze közgyűlését az Édász Rt. A meghívóban nem szerepel osztalékjavaslat, így a befektetők a gyorsjelentésben megjelent eredménykimutatásra támaszkodhatnak csupán. Ebből az derül ki, hogy a hagyományosan az egyik legeredményesebb áramszolgáltató a többihez hasonlóan eredményének közel 90 százalékát kifizeti osztalékként. Ez 1050 forintot jelent részvényenként, ami majdnem pontosan 10 százalékos osztalékhozamot jelent a jelenlegi 10 500 forint körüli tőzsdei árral számolva. A közgyűlést Győrben tartja a társaság.
