BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bőkezűen oszthat az Édász is

2002. március 28. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Április utolsó napjára hívta össze közgyűlését az Édász Rt. A meghívóban nem szerepel osztalékjavaslat, így a befektetők a gyorsjelentésben megjelent eredménykimutatásra támaszkodhatnak csupán. Ebből az derül ki, hogy a hagyományosan az egyik legeredményesebb áramszolgáltató a többihez hasonlóan eredményének közel 90 százalékát kifizeti osztalékként. Ez 1050 forintot jelent részvényenként, ami majdnem pontosan 10 százalékos osztalékhozamot jelent a jelenlegi 10 500 forint körüli tőzsdei árral számolva. A közgyűlést Győrben tartja a társaság.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet