A Rizikó Factory Rt. tegnapi rendes éves közgyűlésén információink szerint döntöttek a társaság részvényeinek tőzsdei kivezetéséről. Ez a napirendi pont már a február végi rendkívüli közgyűlés menetrendjében is szerepelt, ám akkor nem döntöttek róla, mivel a PSZÁF felfüggesztette a tőzsdei kivezetéshez is szükséges nyilvános vételi ajánlat engedélyezését. A felügyelet ugyanis vizsgálta azokat a tőzsdei kötéseket, amelyek alapján az ajánlati árat meghatározták. Amint a céghez közel álló forrásokból megtudtuk, a PSZÁF azóta befejezte a vizsgálódást. A részleteket várhatóan már ma hirdetményben teszik közzé.
E. J.
