BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kivezetésről döntött a Rizikó

2002. március 21. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Rizikó Factory Rt. tegnapi rendes éves közgyűlésén információink szerint döntöttek a társaság részvényeinek tőzsdei kivezetéséről. Ez a napirendi pont már a február végi rendkívüli közgyűlés menetrendjében is szerepelt, ám akkor nem döntöttek róla, mivel a PSZÁF felfüggesztette a tőzsdei kivezetéshez is szükséges nyilvános vételi ajánlat engedélyezését. A felügyelet ugyanis vizsgálta azokat a tőzsdei kötéseket, amelyek alapján az ajánlati árat meghatározták. Amint a céghez közel álló forrásokból megtudtuk, a PSZÁF azóta befejezte a vizsgálódást. A részleteket várhatóan már ma hirdetményben teszik közzé.
E. J.

Eidenpenz József
Eidenpenz József

Ez is érdekelhet