BUX 137814.93 -1,2 %
OTP 44240 -1,51 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Idén sem fizet osztalékot a Mezőgép

2002. március 17. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az orosházi Mezőgép Rt. április 18-án tartja közgyűlését, a napirenden a beszámolók elfogadásán kívül igazgatósági és fb-tagok választása szerepel. A társaság igazgatósága nem javasolja osztalék kifizetését a részvényeseknek. A Mezőgép nyeresége tavaly 42 százalékkal csökkent, az adózott profit 368 millió forintot tett ki, miközben az árbevétel 6 százalékkal 12,4 milliárdra emelkedett. A társaságot az autóipar válsága érintette kedvezőtlenül, legfontosabb projektje emiatt jelentős késedelmet szenvedett.
(NAPI)

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet