A BAMOSZ (Befektetési Alapkezelők Magyarországi Szövetsége) versenyt írt ki „Az év legjobb alapkezelője” díj elnyerésére a hazai alapkezelők között. A BAMOSZ a versennyel közvetve növelni szeretné a befektetési alapok ismertségét.
A díjat pályázati rendszerben ítélik oda, a pályázatok beadási határideje február 28., az eredményhirdetés március közepére várható. A pályázatokat egy hattagú zsűri bírálja el, amelynek tagjai a piacot jól ismerő szakemberek, például a PSZÁF, a Keler Rt. képviselői, de felkérést kapott lapunk munkatársa, Eidenpenz József is.
(NAPI)
