Ma lehet utoljára kereskedni a Csopak részvényeivel a BÉT-en, a papírokat február 7-én törlik az értékpapírlistáról. A sikeres vételi ajánlat során a fő részvényesek által alapított Ivydale a részvények 97,5 százalékát megszerezte, majd megkezdte a kiszorítási eljárást, ami február 6-án lezárul. Idén a Csopak az első társaság, amelyik kivonul a BÉT-ről.
(NAPI)
