Az elmúlt hónapban a GSM-rendszerhez 125 ezer új előfizető csatlakozott, akiknek 41 százaléka, összesen 52 ezer felhasználó a Pannon GSM-et választotta. A Westel előfizetőinek száma 41 300-zal nőtt, amivel stabilan tartja 50 százalék feletti piaci részesedését. A Vodafone előfizetőinek száma 31 872-vel gyarapodott - derül ki a Hírközlési Főfelügyelet legfrissebb adataiból. A Pannon GSM 1 784 000 előfizetőjével 40,2 százalékos piaci részesedéssel rendelkezik. Björn J. Flakstad, a társaság vezérigazgatója elmondta, hogy az év végére jóval több mint 4,5 millió mobil-előfizetővel számol Magyarországon.
