Holnapután írják alá Pozsonyban az OTP Bank Rt. és a szlovák pénzügyminisztérium, illetve a szlovák állami vagyonalap közötti szerződéscsomagot, amelynek értelmében a legnagyobb magyar bank 92,55 százalékos részesedést szerez a negyedik helyen álló szlovák IRB-ben (NAPI Gazdaság, 2001. november 29., 11. oldal). A vételár 700 millió korona, amelyet a két ország hatóságainak engedélyétől függő zárás időpontjától számított egy éven belül további 1 milliárd koronás tőkeemelés egészít ki.
(NAPI)
