Hegedüs Éva, a Gazdasági Minisztérium helyettes államtitkára a NAPI Gazdaságnak nyilatkozva cáfolta, hogy tegnap a Bloomberg hírügynökségnek a Mol gázüzletágát illetően nyilatkozott volna. A helyettes államtitkár szerint csupán a gázárak megállapításának következő időpontját, jövő július 1-jét közölte, ami megfelel a korábbi információknak. A hírügynökség tegnap déli hírében az szerepelt, hogy az állam a jövő év második feléig nem vásárolja meg a gázüzletág többségi részesedését.
(NAPI)
