Hatvanmilliárdos beruházást adott át tegnap a Mol százhalombattai finomítójának területén. A maradékfeldolgozó projekt avatásáról szóló tudósítások közepette némi zavart keltett egy több médiában is megjelent, majd a Mol által cáfolt állítólagos nyilatkozat híre, amely szerint a Mol a 49 százalékos szakmai befektető kiválasztása mellett a gázüzletág többségi részét az államnak adná át.
(Részletek a 13. oldalon)
