BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Óriásberuházás a Molnál

2001. november 26. hétfő, 19:49

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Hatvanmilliárdos beruházást adott át tegnap a Mol százhalombattai finomítójának területén. A maradékfeldolgozó projekt avatásáról szóló tudósítások közepette némi zavart keltett egy több médiában is megjelent, majd a Mol által cáfolt állítólagos nyilatkozat híre, amely szerint a Mol a 49 százalékos szakmai befektető kiválasztása mellett a gázüzletág többségi részét az államnak adná át.
(Részletek a 13. oldalon)

Hajduk Gábor
Hajduk Gábor

Ez is érdekelhet