BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megkezdődtek a Mol és a PKN közti tárgyalások

2001. október 14. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Megkezdődtek a kizárólagos tárgyalások a Mol, a Nafta Polska és a PKN Orlen között a PKN Orlen 17,58 százalékos részvénycsomagjának megvásárlásáról. A Mol és a PKN pénteken délután kiadott közleményei szerint a kizárólagos tárgyalásokról szóló megállapodást pénteken írta alá a három fél. Az üzlet részeként a PKN maga is hasonló mennyiségű Mol-részvényt vásárolhatna meg, illetve a két cég között igen szoros együttműködés alakulna ki. A kizárólagos tárgyalások jogát a Mol az OMV-vel szembeni versenyben nyerte el korábban, ezt a lengyel kormány közvetlenül a választásokat követően bejelentette. A tárgyalások ténye nem új hír, csupán maga az aláírás, az azonban közel sem biztos még, hogy ezt üzlet is követi.
(NAPI)

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet