BUX 139414.44 1,3 %
OTP 44820 1,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megint hozzányúlnak az M2-es autóúthoz

A Göd térségében közlekedő autósok örülhetnek az M2-esre tervezett új csomópontnak.

2019. január 24. csütörtök, 09:44

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Csomópont épül az M2-es autóúton Göd térségében - derül ki a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő tájékoztatásából.

A meglévő M2 feletti felüljáró felhasználásával a tervezett csomópontnak köszönhetően Budapest felől le lehet hajtani az autóútra, a főváros felé pedig fel lehet menni majd a szakaszra. A fejlesztés keretében körforgalom is épül. A csomópont a Tura-Terv Kft. tervei alapján készül, a beruházás pedig az állami fizeti. A fejlesztés összege azonban még nem ismert.

Közben folyamatban van az M2-es autóút bővítése, amelynek eredményeként - várhatóan 2019 őszétől - 2×2 sávon, 110 km/h-s sebességgel haladhatnak majd a közlekedők a Budapest-Vác szakaszon.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet