BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elegük lett a rendőröknek - minden szabálytalan autóst megbüntetnek Siófokon

A siófoki lakosok és az önkormányzat kérésére a rendőrség összehangolt akciósorozatba kezdett. A héten még van kegyelem, de hétfőtől már nincs.

2018. január 26. péntek, 10:56

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Siófoki Rendőrkapitányság munkatársai valamennyi (!), a város közigazgatási területén szabálytalanul parkoló jármű üzembentartójával, illetve járművezetőjével szemben intézkedtek - írja a Police.hu.

Az intézkedéssorozat január 25-én csütörtökön indult,  január 28-ig (vasárnap) megelőzési célzattal, egyelőre figyelmeztetéssel zárták, illetve zárják az ügyeket.

Hétfőtől azonban súlyosabb szankcióikat helyezhetnek kilátásba. (Új közlekedési táblát helyezett ki a rendőrség az iskolák mellett.)

A fokozottabb ellenőrzés igénye állampolgári észrevételek és a helyi önkormányzati visszajelzések alapján merült fel - fogalmazott a rendőrség.

A képek forrása: Police.hu.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet