A Navision integrált vállalatirányítási rendszer bevezetése a bécsi anyacégnél merült fel, még 1997-ben. A piackutató cégnél 1998 óta használják a Navision rendszert, annak is a DOS-os változatával kezdtünk - ismertette a kezdeteket Gál Enikő, a GFK Hungária képviselője. Az anyacégnek valóban szüksége volt már a váltásra, mert három különböző szoftvert használt a számvitel-könyvitelre, a belső költségelszámolásra és a megrendelések nyilvántartására, s ezeket szerettük volna egy rendszerbe összefogni. Erre egy alapos testreszabás után képes lett a Navision.
Az átállás az új változatra gyors volt, alig három-négy hónap, hiszen már jól ismertük a szoftvert, a logikáját, a testreszabás főbb lépéseit. Időigényesebb igazából az volt, hogy az anyacég fejlesztései sokat csúsztak, mint például a belső költségelszámolási modul testreszabása, átíratása a bécsi forgalmazóval. Amíg ez nem készült el, nem volt érdemes elkezdeni nálunk sem a váltást. Várakozásainkhoz képest is gyors volt a szállítók, a vevők definiálása, a főkönyvi számok átvétele. Az adatállomány átvételével voltak kisebb nehézségek, de mivel az anyacégnél fél évvel korábban már átálltak az új rendszerre, ezért ismerték a kitaposott utat és sokat segítettek az itteni forgalmazónak az adatok konvertálásában.
A bevezetést végző Multisoft Kft. a cég kérésére megoldotta a bejövő számlák iktatását, a cég banki szoftverét is hozzáillesztve a rendszerhez. Az egyik legutóbbi kérésünk az volt a Multisofttól, hogy a rendszer automatikusan küldjön e-mailt a számlázásról.
A program előnye a windowsos platform, amely könnyű kezelést tesz lehetővé, hasonlóan például a Wordhöz vagy az Excelhez. Az egyik legfontosabb új funkció, hogy egyszerűen át tudunk konvertálni minden adatot Excelbe vagy szükség esetén HTML fájlba - emelte ki Gál Enikő. A navigálás funkciót is sokat használjuk, aminek segítségével a bizonylatszám alapján össze lehet gyűjteni, hogy egy adott pénzügyi műveletnek mi lett az eredménye.
