BUX 139722.16 0,07 %
OTP 45870 -0,22 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hetvenmilliót szán médiavásárlásra az OM

2004. február 16. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tavalyi 50 millió forintnál idén 20 millióval többet szán az Oktatási Minisztérium (OM) médiavásárlásra. A keretösszeg tartalmazza az ügynökségi jutalékot is a hirdetési felületek megvásárlásának költségeivel együtt. A feladat ellátására az OM közbeszerzést hirdetett, amelynek eredményhirdetése február végén várható. Összesen hat cég vásárolta meg az ajánlati dokumentációt, közülük négyen - a Poner Reklám és Hirdetési Rt., a Café Reklám Kft., a PubliciTeam-PR Média Kft. és a Havasi Budapest Kft.- nyújtott be pályázatot. Tavaly három médiavásárlót alkalmazott a tárca: az országos napilapokban a Café Reklám, a megyei sajtóban a PubliciTeam, a hetilapokban pedig a Poner vásárolt felületet. A tárca kreatív ügynöksége tavaly az OM kormányváltás utáni új logóját is készítő Nemo Design Kft. volt, amely havi nettó 534 ezer forintos díjért dolgozott a minisztériumnak. A Nemo tulajdonosa Fatér Barna, aki Geszti Péterrel közösen szervezi a Felvonulás téri ARC óriásplakát-kiállítást.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet