BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A html direktreklám-e-mail a legnépszerűbb

2002. február 4. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Opt-in 2001-es karácsonyi szezonra vonatkozó jelentése szerint az amerikai hirdetők körében a html formátumú direkt e-mail volt a leggyakrabban használt marketingkommunikációs eszköz - írja az eMarketer. A megkérdezett cégek 54,2 százaléka alkalmazta a html e-maileket, hogy hirdesse termékét vagy szolgáltatását. Az egyszerű szövegformátumú direkt mailek a harmadik helyen végeztek a sorban, közvetlenül az e-mailben küldött hírlevelek után. A cégeknek csupán 16,7 százaléka küldött egyszerű szövegformátumú e-maileket hirdetés gyanánt. Az Opt-in jelentéséből az is kiderül, hogy a 2001-es karácsonyi időszak e-mail-marketingkampányainak 57,4 százalékát kereskedelmi vállalatok indították.

Marnitz István
Marnitz István

Ez is érdekelhet