BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A főváros újabb reklámengedélyeket adott ki

2001. november 26. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Három évvel meghosszabbította a Hírker Rt. és az ESMA Kft. közterület-használati kérelmét is a Fővárosi Közgyűlés városképvédelmi bizottsága. Az ESMA 1820 villanyoszlopon elhelyezett reklámtábla, öt City Light fényplakát és 28 köztéri óra, a Hírker pedig 95 újságospavilon után fizet a jövő évtől is közterület-foglalási díjat. Városképi szempontból a bizottság nem kifogásolta, hogy a Vidám Parkban új óriáskereket állítsanak fel. A hatályos városépítési szabályzatot azonban módosítani kell, mivel az új kerék magasabb 30 méternél. A bizottság véleménye szerint a fővárosnak felül kellene vizsgálnia az óriásplakátok elhelyezéséről szóló szabályozását.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet