A Vodafone új reklámfilmjének végén elhangzó bi-bi-bí-vel a Pannon GSM Bee-kampányát idézi. A megrendelő kérésére nem kommentálta a reklámot adaptáló Grey Budapest illetékese a Music Television (MTV) Europe-on és a magyar tv2-n látható reklám végszavait. A hirdetés a mobilcég új szolgáltatását népszerűsíti, ugyanis az MTV legjobb dalai mostantól letölthetők a Vodafone magyar honlapjáról is. Az eredeti reklámfilm az MTV megrendelésére készült, az adaptáció ötlete akkor merült fel, amikor a csatorna és a mobilcég megállapodott a csengőhangok letöltéséről. A kampány médiavásárlását az OMD intézte.
