Szeptember elseje óta fut az Elmű Rt. áramlopás elleni kampánya a Leo Burnett szervezésében. Ennek fő célja az áramlopás problémájának tudatosítása, mivel a legtöbb ember szemében ez ma csupán a vállalatot megkárosító cselekmény. A kreatív koncepció azt állítja a középpontba, hogy hiába spórol a tisztességes fogyasztó a villamos energiával, kiadásai folyamatosan növekednek a lopások miatt. A kampányt szeptember elsejétől óriásplakátok nyitották meg, majd tizedikétől újsághirdetések következnek, végül 17-étől a fogyasztók a számlalevéllel együtt postázott DM-küldeményeket kapnak.
(NAPI)
