BUX 132484.92 -1,33 %
OTP 41660 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fonyódon 100 millió folyt be vagyonértékesítésből

2000. március 4. szombat, 00:00

A fonyódi önkormányzat az elmúlt évben összesen 96,673 millió forintért értékesített vagyontárgyakat, elsősorban ingatlanokat - derül ki a város most elkészült vagyonmérlegéből. Ebből különböző rendeltetésű - elsősorban kereskedelmi célú és ipari - ingatlanokat 60,386 millió, önkormányzati lakásokat 15,684 millió, részvényeket 20,603 millió forintért értékesített az önkormányzat. Fejlesztésre, különböző beruházások megvalósítására 142,792 milliót, felújításra pedig 10,533 milliót költöttek a Balaton-parti városban.
K. Zs.

Ez is érdekelhet