BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Háború esetén az OPEC lép először

Szaúd-Arábia és a Nemzetközi Energiaügynökség (IEA) megállapodott abban, hogy amennyiben megindul az Irak elleni háború, az OPEC még azelőtt felhasználja többletkapacitását, hogy a kőolajfelhasználó országok vésztartalékaik megcsapolására kényszerülnének - írja a Reuters.

2003. március 5. szerda, 14:18

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet