BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Emelkedik az olajár

Pénteken emelkedett a kőolaj ára a szabadpiacon, de az áremelkedés okáról megoszlanak az elemzői vélemények: szakértők leginkább a közel-keleti eseményekkel hozzák összefüggésbe. Közép-európai idő szerint péntek reggel 27,86 dolláros - azaz az előző napi New York-i zárásnál 22 centtel magasabb - hordónkénti árat jegyeztek a nyugati féltekén irányadó West Texas Intermediate könnyűolajfajta szeptemberi szállítására a New York-i árutőzsde (NYMEX) folytatódó szingapúri elektronikus jegyzésében.

2001. augusztus 10. péntek, 09:47

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet