A második negyedév a vezérigazgató szerint növekvő árbevételt és javuló eredményt hoz, mert a leányvállatokat akkor már a teljes időszakban konszolidálják. A második negyedévben tovább szeretnék növelni a support bevételek súlyát, és az eddiginél jobban ki akarják aknázni a leányvállatok és az anyacég közötti szinergiákat.
Az üzemi eredmény a magas értékesítési költség miatt lett negatív, a pénzügyi eredményt pedig a felvásárlások rontották le. Ezen túl rontotta a cégcsoport eredményét az is, hogy a tavalyról áthúzódó projektekért 150 millió forint egyszeri költsége keletkezett a társaságnak.
A cég főbb felvevő piacain -a távközlésben és a közműveknél - jól ment az értékesítés, de a banki, a biztosítási, az ipari és a kereskedelmi szférában voltak nehézségek. Az elnök szerint terv szerinti volt a veszteség, a társaság pedig a kemény piaci helyzetben is likvid marad, hiszen készpénz tartaléka 6 millió dollár.
