BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ma már drágul az olaj

Folytatódtak ma reggel a fedezeti vásárlások az olaj szabadpiacán, fölfelé korrigálva a tegnap és tegnapelőtt is tapasztalható árcsökkenést, amelyet az amerikai stratégiai tartalék jelentős növekedése okozott.

2001. március 30. péntek, 10:16

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A tegnap reggeli 26,55 dollárral szemben ma reggel 26,46 dollár volt az irányadó májusi West Texas Intermediate olajfajta hordónkénti ára a NYMEX szingapúri elektronikus kereskedésében, 14 centtel drágább, mint a tegnapi New York-i zárásban.
A londoni IPE-n az európai szabadpiaci referenciatípus, az északi-tengeri Brent-könnyűolaj tegnap 24,50 dolláron zárt. Ez 77 centtel alacsonyabb a szerdai záróértéknél.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet