Nem egyszerűen wellness-szolgáltatásokat nyújtó sportcentrum, hanem születésnapi buliknak és céges rendezvényeknek is helyet adó központ a Krisztina Wellness Centrum – mondta lapunknak Sztavinovszki Botond, a klub vezető menedzsere. A két vállalkozás társüzemeltetésében napi 16 órában, a hét minden napján nyitva tartó helyet öt évvel ezelőtt alapították, majd két évvel ezelőtt bővítették. Akkor új szoláriumot és infraszaunát, valamint négy-öt új kondigépet állítottak be, valamint felpörgették a masszázsszolgáltatást, javítottak a reklámon és három szakember közreműködésével lehetővé tették, hogy vendégeik bármikor élhessenek a felüdülés e lehetőségével.
Tavaly teraszt építettek a létesítményhez, amelyen nyáron a legkülönfélébb rendezvények megszervezését vállalják. Nemcsak magánszemélyeket várnak például születésnapi bulik megtartására, hanem cégeket is, amelyek vállalati partikat vagy akár csapatépítő tréningeket tarthatnak a teraszon. A foci-világbajnokság idején baráti társaságok szurkolnak a csapatoknak a Krisztina Wellness Centrumban. Sztavinovszki Botond hozzátette: a menedzsment tervei között szerepel még, hogy néhány éven belül befedik a teraszt, és alkalmassá teszik téli rendezvények megtartására is. Addig is szórakozásra, szellemi és testi felüdülésre, épülésre várják vendégeiket a budapesti Krisztina körúton.
