BUX 140415.77 0,57 %
OTP 45920 -0,11 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Januárban új kampányt indít a GKM

2003. december 10. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Saatchi & Saatchi Reklámügynökség Kft. nyerte meg a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium (GKM) kommunikációs kampányának tervezésére és kivitelezésére szóló tárgyalásos, gyorsított közbeszerzési eljárást. A kampány célja a magyar kis- és középvállalatok figyelmének felhívása az európai uniós pályázati lehetőségekre a nemzeti fejlesztési terv két GKM-es - a Gazdasági versenyképesség, valamint a Környezetvédelem és infrastruktúra címet viselő - operatív programjához kapcsolódóan - tudta meg lapunk Tóth Kamilla kabinetfőnöktől. A január 5-én induló és február 29-ig tartó akció általános információkat közöl, nem konkrét támogatásokról szól majd, hanem felhívja a vállalkozások figyelmét, hogy később, a csatlakozás után támogatást igényelhetnek az EU-tól. A hirdetések a nyomtatott, az elektronikus médiában és óriásplakátokon jelennek meg. A minisztérium nettó 160 millió forintot szán a kampányra.
A Saatchi & Saatchi a pályázaton a McCann-Ericksont és a Young & Rubicamet előzte meg. A tárca első felhívása még júliusban jelent meg, ám ez a beérkezett hiányos ajánlatok - N. G. Partners, PanMedia és Sky Marketing - miatt eredménytelenül zárult.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet