BUX 138661.08 -0,6 %
OTP 44710 -0,47 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új helyre költözik az atomenergia-hivatal

2002. augusztus 21. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Hirdetmény közzététele nélküli tárgyalásos eljárással választotta ki új székházát az Országos Atomenergia Hivatal (OAH), miután a gazdasági tárca felmondta a hivatal irodáinak bérleti viszonyát a Margit körúti irodaházban. A nyertes cég a Mathilde 7000 Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. lett, amelynek négy évvel ezelőtt megépített III. kerületi, Fényes Adolf utcai irodaházába költözik be szeptember végéig a hivatal. A hatvanhat parkolóhelyes mélygarázzsal is rendelkező irodaházat teljes egészében az OAH bérli majd - tudtuk meg Vági Andrástól, a Mathilde Kft. tulajdonosától. A bérleti szerződés hét évre szól.
Az OAH a parkolási- és bérleti díjat valamint az üzemeltetés költségeit is beleszámítva havi bruttó 14,1 millió forintot fizet a bérbeadónak. A költözés érinti az OAH hetven irodahelyiségét, három irattárát, valamint oktató- és balesetelhárítási központját, amelyek eddig összesen több, mint 2500 négyzetméternyi helyet foglaltak el. Az OAH az atomenergia felhasználását ellenőrzi és felügyeli az egészségügyi ellátásban, a villamosenergia-termelésben, az iparban, a mezőgazdaságban és a tudományos kutatás számos területén.
Sebők Miklós

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet