Debrecen 89 ezer példányban megjelenő hetilapját továbbra is az Alföldi Nyomdában állítják elő, és a Magyar Posta debreceni igazgatósága terjeszti. A Debrecen Önkormányzat Lapkiadó Kft. terjesztésre szóló nyílt közbeszerzési eljárását a Posta egyedüli ajánlattevőként nyerte meg. A társaság vállalta, hogy 2002. június 1. és 2004. május 31. között egyenként 2,70 forintért postázza az évente 45 alkalommal megjelenő Debrecen című újságot. Az Alföldi Nyomda Rt. szintén nyílt közbeszerzési eljáráson nyerte el a megbízást: a cég egyenként 13,20 forintért állítja elő a hetilapot. A nyomdai munkák végzésére a budapesti székhelyű Szikra Lapnyomda Rt. is pályázott.
