BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Betonút és a Strabag épít csatornát Békásmegyeren

2002. június 5. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer önkormányzata a Betonút Rt.-nek több mint 1,3 milliárd forintos, a Strabag Rt.-nek pedig 610 millió forint értékű szennyvízgerinccsatorna-építési megbízást adott. A cégeket nyílt előminősítéses közbeszerzési eljáráson választották ki. A Betonút Csillaghegy hegyvidék és Békásmegyer-Ófalu területén mintegy 543 millió forintért, a Pusztakúti úton pedig 800 millió forintért tervezheti és építheti meg a gerinccsatornát. A Strabag a Hévízi út és a Remetehegy területén csatornáz.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet