A tulajdonos zalaegerszegi önkormányzat úgy döntött, végelszámolják az Első Egerszeg Holding Befektető Kft.-t. A város vagyongazdálkodásával foglalkozó nyereséges céget azért szűntetik meg, mert a jövőben egyes kiemelt ingatlanfejlesztésekre, vagyonelemekre kívánnak koncentrálni. A helyhatóság legutóbbi ülésén úgy döntött, az önkormányzati vagyon hasznosításával az ugyancsak a város tulajdonában lévő Városfejlesztő Rt.-t bízza meg.
K. Zs.
