Végelszámolással megszűnik a Győri Erőmű Kft., amelyet hat energetikai cég alapított 1998-ban, 10 millió forint alaptőkével. A céget a Magyar Villamos Művek Rt. által kiírt kapacitásbővítési tenderre hozták létre, de nem nyert, így a tulajdonosok a megszüntetésről döntöttek - tájékoztatta lapunkat Künszler Béla, az Észak-dunántúli Áramszolgáltató Rt. vezérigazgatója. A cégben érdekelt volt még az E.D.F. International S.A., a G.D.F. International S.A., a Győri Hőszolgáltató Kft., a Bayernwerk Hungária Rt. és az E.ON Hungária Rt.
V. Gy. Zs.
