BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ötmilliós bírságot fizet a Nagykanizsai Kincstár

2001. október 3. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Ötmillió forintra bírságolta a Nagykanizsai Városi Kincstárat a Közbeszerzési Tanács, mert egy közbeszerzési pályázatot nem a felhívásban szereplő módon bírált el - értesült lapunk. A városi kincstár még áprilisban összesen hét termékcsoportban írt ki közbeszerzési pályázatot. Júniusban eredményt hirdettek, majd augusztus 1-jétől egy évre szóló szerződést kötöttek a nyertesekkel. A közbeszerzési tanács jogosnak találta a panaszokat. Az indoklás szerint a pályázat elbírálása nem a dokumentációban, illetve nem a felhívásban szereplő szempontok szerint történt. Ezért a 90 millió forint értékű hús- és hentesáru termékcsoportban 4 milliós, a mélyhűtött termékeknél pedig 1 millió forintos bírságot szabtak ki.
(NAOI)

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet