Nem kell beletörődni, hogy egy maroknyi csapat rendszeresen "játszótérnek" tekinti a fővárost és randalírozik. El kell gondolkodni azon, mit lehet tenni azért, hogy ez ne így legyen - nyilatkozta Bencze József országos rendőrfőkapitány a Magyar Televízió Nap-kelte című műsorában.
