Magyarországon egy elfogadható egészségügyi rendszer már létrejött, de az elért eredmény meglepően gyenge. A hiányos tájékoztatás és a betegek tehetetlensége
a rossz eredmények magyarázata - jegyezte meg Arne Bjönberg, az Európai Egészségügyi Index kutatási igazgatója az európai uniós országok egészségügyi
rendszereit vizsgáló felmérés kapcsán.
