BUX 138797.87 -0,5 %
OTP 44800 -0,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rózsadombi ezüstérem

2007. szeptember 19. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A házigazda Rózsadombi Sport Egyesület szerezte meg az ezüstérmet a fallabda Bajnokcsapatok Európa Kupájában (BEK), miután a döntőben alulmaradt a háromszoros BEK-győztes német Paderborn csapatával szemben. A szeptember 13-15. között megrendezett budapesti tornára rekordszámú résztvevő érkezett. A versenyen 16 ország 31 csapatának közel kétszáz fallabdázója vett részt, köztük a sportág szülőhazáját képviselő Nagy-Britannia és a világ legjobbjait felvonultató Franciaország versenyzői. A Laurens Jan Anjema, Nick Taylor, David Evans, Lucas Buit, Török András, Szabóky Márton összeállításban szereplő rózsadombi csapat második BEK-ezüstérme a sportág hazai történetének legjelentősebb klubsikere.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet