A magyar demokrácia kerül az igazságszolgáltatás asztalára. A Magyar Gárda ugyanis büntetőfeljelentést tesz a kormány ellen - KÖZÖLTE VONA GÁBOR, A SZERVEZET ÉS AZ AZT ÉLETRE HÍVÓ JOBBIK MAGYARORSZÁGÉRT MOZGALOM ELNÖKE.

A magyar demokrácia kerül az igazságszolgáltatás asztalára. A Magyar Gárda ugyanis büntetőfeljelentést tesz a kormány ellen - KÖZÖLTE VONA GÁBOR, A SZERVEZET ÉS AZ AZT ÉLETRE HÍVÓ JOBBIK MAGYARORSZÁGÉRT MOZGALOM ELNÖKE.