BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elegáns kameratelefon a Sony Ericssontól

2007. augusztus 29. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Ősszel újabb Cyber-shot kameratelefont dob piacra a Sony Ericsson. A K770 rendkívül elegáns külsőt kapott, ráadásul igen vékony is, mindössze 14,5 mm. A tervezők természetesen arra is figyeltek, hogy a technikai paraméterekkel se legyen gond: a készülék elboldogul az új 3G szolgáltatásokkal (videohívás vagy éppen nagysebességű tartalomletöltés), és kapott egy 3,2 megapixeles, autofókuszos digitális kamerát is. Az utóbbival akár A4-es méretben is kinyomtatható, jó minőségű fényképek készíthetőek, sőt, ha a spontán pillanatfelvételen rosszak a fényviszonyok, akkor egy előre telepített alkalmazásnak köszönhetően számítógép használata nélkül, közvetlenül a telefonon szerkeszthetők a képek. A Sony Ericsson K770 videofelvétel készítésére is alkalmas, a zárt helyen készített videofelvételekhez a készüléket a jobb minőség érdekében erős fotófénnyel is felszerelték. A mobiltelefonhoz jár egy akár 200 fénykép tárolására is alkalmas, 256 MB-os memory stick memóriakártya is, ha pedig ez nem lenne elég, a fotók a telefonról feltölthetőek az online fotógalériába vagy blogoldalra.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet