Január és július között 12 ezer fővel nőtt a versenyszférában foglalkoztatottak létszáma - közölte a Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium. Az év első hónapjában 35 ezer új dolgozót jelentettek be a munkaügyi központoknál és 22,7 ezer embert bocsátottak el. A legtöbb új munkahely Közép-Magyarországon jött létre. (MH aug. 28-29., 9. old.)
