BUX 140402.29 0,56 %
OTP 45960 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Többen dolgoznak a versenyszférában

2004. augusztus 30. hétfő, 09:14

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Január és július között 12 ezer fővel nőtt a versenyszférában foglalkoztatottak létszáma - közölte a Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium. Az év első hónapjában 35 ezer új dolgozót jelentettek be a munkaügyi központoknál és 22,7 ezer embert bocsátottak el. A legtöbb új munkahely Közép-Magyarországon jött létre. (MH aug. 28-29., 9. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet