A tulajdonos önkormányzat pályázatot írt ki a Paksi Hírnök című hetilap kiadói jogára - tudta meg a NAPI Gazdaság. A helyhatóság korábbi döntésének módosítása nyomán öt év helyett kettő plusz három év szerepel majd a pályázati kiírásban. A Paksi Hírnök 2001 vége óta nem jelenik meg, a város szünetelteti a lap működését.
K. Zs.
