BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A nézők 78 százaléka látta Ko-Kót

2001. június 18. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az éppen tévét néző magyar összlakosság 78 százaléka, 2,6 millió ember látta, amikor az argentin Juan Pablo Chacon szombaton éjszaka padlóra küldte Kovács Ko-Ko István bokszolót - derül ki az AGB Hungary méréséből. A 9,2 millió potenciális magyar nézőszámra vetítve - függetlenül attól, hogy az illető bekapcsolta-e a tévéjét vagy sem - a nézettség 28,3 százalékos volt. A 4,6 millió 18-49 éves közötti lakosság körében ez az arány 76, illetve 31 százalék volt. Erdei Zsolt győzelmét az ukrán Olexandr Derabenko felett mindkét csoportban valamivel több mint 50, illetve 26 százalék látta, a grúz Artur Grigorjan címvédését ennél valamivel többen látták.
(NAPI)

Marnitz István
Marnitz István

Ez is érdekelhet