Az éppen tévét néző magyar összlakosság 78 százaléka, 2,6 millió ember látta, amikor az argentin Juan Pablo Chacon szombaton éjszaka padlóra küldte Kovács Ko-Ko István bokszolót - derül ki az AGB Hungary méréséből. A 9,2 millió potenciális magyar nézőszámra vetítve - függetlenül attól, hogy az illető bekapcsolta-e a tévéjét vagy sem - a nézettség 28,3 százalékos volt. A 4,6 millió 18-49 éves közötti lakosság körében ez az arány 76, illetve 31 százalék volt. Erdei Zsolt győzelmét az ukrán Olexandr Derabenko felett mindkét csoportban valamivel több mint 50, illetve 26 százalék látta, a grúz Artur Grigorjan címvédését ennél valamivel többen látták.
(NAPI)
