Az 55 éves énekes súlyos sérüléseket szenvedett: eltörte a kulcscsontját, hat bordáját, s egyik nyakcsigolyáját. A baleset igen kétségessé teszi, hogy megtartják-e a február 13-ára, a Budapest Sportarénába tervezett koncertet.
Ozzy Osbourne-t kórházba szállították, miután dél-angliai birtokán felborult négykerekű homokfutó-motorjával (quad-bike).
2003. december 9. kedd, 09:16

Az 55 éves énekes súlyos sérüléseket szenvedett: eltörte a kulcscsontját, hat bordáját, s egyik nyakcsigolyáját. A baleset igen kétségessé teszi, hogy megtartják-e a február 13-ára, a Budapest Sportarénába tervezett koncertet.