Az oltási munkálatok befejezése belenyúlt az éjszakába, személyi sérülésről nem érkezett hír. Detonáció volt egy teherautón is, amely a tűzijátékra szállított robbanóanyagokat. A Fővárosi Tűzoltóság tájékoztatása szerint a budapesti I. kerületben az Orom utcánál a domb oldalában elhelyezett teherautó pótkocsin besült egy vetőcső, aminek következtében felrobbant a pótkocsin lévő petárdák nagy része, ám a tüzet sikerült eloltani. Szintén petárda-besülés miatt egy uszályon is tűz ütött ki, amely miatt kontrollálhatatlanná vált a petárdák kilövése - jelentette az Index. Az uszályról két személyt mentettek ki, a tüzet sikerült eloltani.
