BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bezárták és lebontják a moszkvai Inturiszt szállót

2002. január 7. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Végleg bezárt Moszkvában a szovjet időszak egyik szimbóluma, a Kreml tőszomszédságában álló Inturiszt szálló. A város vezetői eldöntötték, hogy hamarosan lebontják az építészeti környezetbe nem illeszkedő, az 1960-as és 1970-es évek fordulóján épült monstrumot - adta hírül az MTI. Helyére 2004-re négyszáz szobás luxushotelt terveznek. A hatalmas szállóban már csak nyolc vendég lakott.

Tóth Levente
Tóth Levente

Ez is érdekelhet