Végleg bezárt Moszkvában a szovjet időszak egyik szimbóluma, a Kreml tőszomszédságában álló Inturiszt szálló. A város vezetői eldöntötték, hogy hamarosan lebontják az építészeti környezetbe nem illeszkedő, az 1960-as és 1970-es évek fordulóján épült monstrumot - adta hírül az MTI. Helyére 2004-re négyszáz szobás luxushotelt terveznek. A hatalmas szállóban már csak nyolc vendég lakott.
