BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mercedes üzemet épít Horvátországban?

2001. december 19. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mercedes gyárrészleg épül Horvátországban - jelentette a Vecernji list című zágrábi újságra hivatkozva az MTI. A legnagyobb példányszámú horvát napilap Mato Crkvenac pénzügyminiszter nyilatkozatát idézte, amely szerint Daimler Benz üzemrészleg nyitására készülnek Horvátországban, ahol osztrák és német munkaminőségre számíthatnak az ottaninál olcsóbb munkaerővel. A miniszter nem mondott további részleteket, a zágrábi lap más forrásokból szerzett értesülései szerint azonban tűzoltó járművek és -felszerelés horvátországi gyártását tervezik az üzemben, amelyben állítólag a horvát állam is tulajdonrészt vállal.

Barabás János T.
Barabás János T.

Ez is érdekelhet