BUX 139410.44 1,3 %
OTP 44850 1,98 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Rockefellerek kiszállnak a Rockefeller Centerből

2000. december 22. péntek, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Rockefeller Centert 1,85 milliárd dollárért megveszi egy olyan befektetői csoport, amely jelenleg a New York-i épületegyüttes 5 százalékát tartja kezében - közölte a The New York Times internetes oldala. Jerry Speyer, a Tishman Speyer Properties LP elnöke és társa, Lester Crown chicagói milliárdos, a jövő tavasszal záruló tranzakció során kivásárolja a manhattani ingatlankomplexum többi tulajdonosát, David Rockefeller bankárt, a Goldman Sachs Group Inc. befektetési csoportot, az olasz Agnelli családot és a görög Sztavrosz Niarkosz hajómágnást. Az ügylet lezárulta után először nem lesz a Rockefeller család egyetlen tagja sem a 70 éve általuk építtetett, egyebek közt a Radio City Music Hallnak is otthont adó központ tulajdonosai között.
(NAPI)

Szabó Márta
Szabó Márta

Ez is érdekelhet