BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak 2006-tól épül a 4-es metró?

2004. augusztus 19. csütörtök, 09:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Csúszhat, és lehet, hogy csak 2006-ban indulhat meg a 4-es metró megépítése, mert az utolsó pillanatban három civil szervezet ismét bíróságon támadta meg az építkezéshez szükséges engedélyeket. Demszky Gábor főpolgármester szerint a civil szervezetek eljárása jogszerű, de sérti a köz érdekeit. (MH 5. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet