A szervezet élére Gál J. Zoltánt nevezték ki, akinek rálátása lesz a közvetlen kommunikációs tevékenységen túl a nyilvános miniszterelnöki szereplésekre, az állami ünnepek szervezésére és a kormányzati hirdetések megvásárlására is. A kommunikációs csúcsszervezet a korábbi közel 100 helyett 87 főnek ad munkát, s itt tevékenykedik majd az új kormányszóvivő, Danks Emese is.
