BUX 139864.61 0,17 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gál J. Zoltán lett a kommunikációs csúcsvezető

Kormányzati Kommunikációs Központ néven összevont szervezetet hozott létre a Miniszterelnöki Hivatalban a kormány - jelentette ki Szilvásy György kancelláriaminiszter.

2006. augusztus 1. kedd, 13:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szervezet élére Gál J. Zoltánt nevezték ki, akinek rálátása lesz a közvetlen kommunikációs tevékenységen túl a nyilvános miniszterelnöki szereplésekre, az állami ünnepek szervezésére és a kormányzati hirdetések megvásárlására is. A kommunikációs csúcsszervezet a korábbi közel 100 helyett 87 főnek ad munkát, s itt tevékenykedik majd az új kormányszóvivő, Danks Emese is.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet