BUX 139235.48 -0,19 %
OTP 45000 0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Önálló frakciót alakít a KDNP?

Önálló frakciót szeretne alakítani az új parlamentben a KDNP - tudta meg a Hírszerző.

2006. április 21. péntek, 08:42

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az internetes portál szerint a párt nem kívánja cserbenhagyni szövetségesét, a Fideszt, inkább praktikus okok indokolják a külön képviselőcsoport létrehozását. Ebben az esetben a KDNP ugyanis szavazattal rendelkezne a házbizottságban, delegálhatna a médiakuratóriumokba és a parlamenti bizottságokba is. A pártnak várhatóan 10-20 képviselője lesz a törvényhozásban.

(Népszava 4. oldal)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet